Про нас

Хто ми

Кафе-пекарня Baker Brothers Mom з магазином українських делікатесів, вина, посуду та продуктів власного виробництва. Ресторан з take-away і службою доставки в Ірпені, Бучі, Гостомелі та Ворзелі (піца, роли, бургери, поке, хліб, випічка, торти та багато іншого).

 

Сімейні традиції – запорука нашого успіху

Що може бути більш затишним,  ніж сімейний ресторан-кондитерська, де всім заправляє прогресивна мама Рита, а головні виконавці – брати-пекарі?  Лише ресторан, де випікають хліб різних рецептур за сучасними рецептами, та тими, що передаються з покоління в покоління.

Так, мова саме про наш  ресторан-кондитерську з авторськими рецептами та замовленнями на будь-які заходи та випадки життя. Місце, де мама та брати самі замісять тісто, прикрасять торт, тією самою пресловутою вишенькою, та взагалі – відтворять будь-яку кондитерську фантазію в життя.

Не солоденька частина меню частково лежить на італійському папі Ромі. Він віддає данину сімейним італійським традиціям, і саме тому пече піцу в печі на дровах. В її основі лежить тісто на спеціальній заквасці та є багато варіантів цікавих та нестандартних начинок. До речі, доставка Baker Brothers швиденько доставить піцу додому вам, вашим друзям та сусідам, або колегам в офіс.

 

Жодного дня без хліба!

А хліб з нашого ресторану – це  взагалі окрема історія. Кожна хлібина – витвір мистецтва. Взагалі не важливо мова йде про пшеничний, гречаний, безглютеновий хліб чи багет. Вони всі бездоганні. Це тому, що технологія не порушується ні на якому етапі виробництва. Все йде строго за планом. Після ретельного замісу, хліб йде на розстойку в зону з  контрольованою вологістю та температурним режимом, бо це дуже впливає на якість майбутнього виробу. Після цього тісто омивається та на нього наноситься малюнок борошном. Обробка семолой та л’єзоном гарантує блискучу скоринку. Після цих маніпуляцій, хліб потрапляє до печі для випікання. А щоб ви могли потішитися кракелюрними тріщинками та гарними розрізами, ми наприкінці робимо 30-ти секундну подачу пари. І – вуаля! Смачний та красивий хліб готовий. Зараз лише охолоне трошки.

 

Основні принципи нашого закладу

Якість страв та обслуговування на високому рівні провідних ресторанів. Кожного дня ми стаємо кращою версією себе.  В нас завжди доступні та чесні ціни, зручний сервіс, спрямований на  цінності сім’ї та дружби. Ми поза політикою. А наша релігія – це любов, повага та розуміння.

 

Пакування, оплата та доставка.

Екофрендлі: Ми розуміємо, що пакування має відповідати цілому ряду умов. Саме тому ми підійшли до цього питання дуже ретельно. В Baker Brothers можуть запакувати все – від салатів до гарячих та холодних страв, а також випічку та кулінарію. Вся тара для пакування виключно з матеріалів, що розкладаються. Вона безпечна та зручна.

В нас є варіанти розрахунку готівкою та карткою.

Доставляємо замовлення додому або в офіс, пригощаємо на місті та пакуємо на виніс.